Wim Van Lede

+32474658803
Wimvanlede@skynet.be

About the artist

Wim Van Lede, ook bekend onder de naam Lama Productions, heeft sinds 2012 een artistieke carrière opgebouwd, met tentoonstellingen in zowel België als in het buitenland. Bekend om zijn innovatieve gebruik van papier en beeldmateriaal, creëert hij heldere en visueel aantrekkelijke collages.

De kunst van Wim Van Lede is een harmonieuze mix van verschillende thema's. Natuur en de relatie man/vrouw vormen een belangrijk onderdeel van zijn werk, vaak gecombineerd met een vleugje humor en sensualiteit. Deze thema's worden verweven tot levendige composities die zowel visueel als emotioneel aanspreken.

Wim Van Lede werkt voornamelijk met bestaande beelden uit oude tijdschriften uit de jaren 30 tem 80, vaak ook in combinatie met moderne materialen zoals fotolabopapier en transparanten.

Deze collages worden occasioneel uitgevoerd met zeefdruk.

Hierbij wordt de toeschouwer uitgenodigd om mee te reizen in de fantasiewereld van de artiest.

Collage Mixed media
Werkplek Nancy Antonia in Hoeilaart

Visit this studio

17 May
11u – 18u
18 May
11u – 18u
Add this studio to your list
On your list
Click on this icon to add this studio to your list